Mládež Bruntálského šachového oddílu

Kdo jsme?

Jsme šachová škola, pro začátečníky, i pokročilé šachisty školního a předškolního věku. Trénink probíhá pod dohledem zkušených trenérů, kteří se trénování mládeže úspěšně věnují několik let. Po zvládnutí základního tréninku jsou děti zapojeny do turnajů a soutěží družstev.

 

Proč si vybrat šachy?

Šachy jsou nejstarší hrou na světě počátky šachové historie sahají někdy do začátku prvního tisíciletí. Šachu se věnují milióny lidí na světě a pořádají si tisíce turnajů. Šachy rozvíjejí logické myšlení vašeho dítěte. Většina šachistů jsou dobří v Matematice, Fyzice a logice. Díky šachu získáte časově a finančně nenáročný koníček na celý život.

Jaké máme úspěchy?

Mezi největší úspěchy Bruntálské mládeže patří dvě 3.místa v extralize družstev dorostenců, 3. místo na přeboru republiky družstev dorostenců v rapid šachu.

 

Jak trénink probíhá?

Každé úterý od 15-17 hodin ve skupince 5-12 dětí, rozdělených podle výkonosti do skupinek. Nejtalentovanější děti mají možnost trénovat individuálně s trenéry i v jiné dny. Na trénink je potřeba pouze sešit a psací potřeby, zbytek věcí zařídíme my.

Jak se přihlásit do kroužku?

Stačí nám napsat na e-mail na: j.h.solar@seznam.cz nebo se k nám do kroužku přijďte podívat každé úterý od 15:00-17:00. Zde vám taky zodpovíme vaše případné dotazy.

Jaká je cena kroužku?

Cena je 500 korun na půl roku. Je zde také možnost domluvit se na individuálním tréninku, poté se cena domlouvá individuálně.

Na vaši návštěvu se těší trenéři:

Miroslav Hadámek

Jozef Hmurčík-Solár

Petr Matonoha