Výsledky BST 2011

Bruntálský šachový turnaj 2011

Rapid turnaj se hrál 4. června švýcarským systémem na 9 kol 2×15 minut se 68 účastníky.

V prvním kole překvapivě prohrál nejvýše nasazený Radomír Caletka s Danielem Müllerem. V 5.kole na sebe narazili poslední dva dosud neporažení domácí Pavel Kárník a Tomáš Cagašík z Přerova. Kárník vedení v turnaji neudržel, dvě porážky s  Čempelem a Caletkou hoodsunuly na konečné 4. místo. Finišující Caletka porazil v 8.kole Čempela, ale remíza v poslední kole s klidně hrajícím Ladislavem Vaňkem mu stačila na 2. místo.

Jaroslav Čempel z Ostravy se v posledním kole vítězstvím nad Cagašíkem bodově srovnal na 7,5 bodech s Caletkou a díky pomocnému hodnocení zvítězil.

Se ziskem 7 bodů obsadili 3. až 5. místo Vaněk, Kárník a překvapivě Tomáš Zdražil.

 

Na shledanou při dalším ročníku se těší

Bruntálští pořadatelé

BSTbedna

stupně vítězů (Radek Caletka, Laďa Vaněk, Jarda Čempel a pořadatel Břeťa Mucha)

Celkové výsledky Bruntálského šachového turnaje 2011

  1   Čempel, Jaroslav      2280 Ostrava           7.5    56.0    43.5   40.0 7
  2   Caletka, Radimír      2355 Poruba            7.5    50.0    39.5   35.5 7
  3   Vaněk, Ladislav       2234 Litovel           7      53.5    42.0   36.5 6
  4   Kárník, Pavel         2255 Slavoj Bruntál    7      52.0    41.0   38.0 7
  5   Zdražil, Tomáš        2038 Slavoj Bruntál    7      48.0    37.0   34.0 7
  6   Cagašík, Tomáš        2294 Přerov            6      52.0    41.0   36.0 6
  7   Michenka, Josef       2337 Karviná           6      50.0    39.0   33.0 6
  8   Strašil, Pavel        2120 Litovel           6      47.5    37.0   32.0 6
  9   Valenta, Vít          2186 Šumperk           6      47.5    36.5   30.5 5
 10  Pacl, Václav          2268 Geofin Ostrava    6      46.0    36.0   29.0 6
 11  Štec, František       1950 Přerov            6      43.0    33.0   28.0 5
 12  Melich, Jindřich      2153 TJ Pankrác        5.5    48.0    38.0   32.0 4
 13  Žídek, Václav         2178 Poruba            5.5    46.5    36.5   31.0 4
 14  Záleský, Karel        2116 Opava             5.5    44.5    34.5   31.5 5
 15  Janyška, Pavel        2049 Slavoj Bruntál    5.5    43.5    33.0   29.0 5
 16  Nešpor, Ivan          1751 Šenov             5.5    43.5    33.0   23.5 5
 17  Hastík, Svatopluk     1947 Losiny            5.5    43.5    32.5   28.0 4
 18  Pán, Vladimír         2011 Město Albrechtice 5.5    39.5    31.5   27.5 5
 19  Zlámal, František     1877 Město Albrechtice 5.5    38.5    31.5   25.5 5
 20  Korol, Jiří           2060 Pardubice         5      49.0    38.5   30.5 4
 21  Muller, Daniel        1773 Zlaté Hory        5      47.0    36.5   24.5 4
 22  Gnida, Patrik         1950 Česká Ves         5      47.0    35.5   27.5 3
 23  Tichý, Miroslav       1999 Prostějov         5      45.5    35.0   27.0 3
 24  Bergloviec, Jan       1906 Budišov           5      45.0    36.0   26.5 4
 25  Lanc, Rudolf          1963 Slavoj Bruntál    5      43.0    34.0   28.0 5
 26  Macek, Oldřich        1605 Libina            5      39.5    31.5   21.0 5
 27  Loužil, Filip         1000 Česká Ves         5      39.5    31.0   21.0 5
 28  Skácel, Ondřej        1774 Šternberk         5      37.0    29.0   21.0 5
 29  Hrabal, Roman         1822 Slavoj Bruntál    5      37.0    28.5   25.0 4
 30  Fiala, Jiří           1918 Prostějov         5      34.5    27.5   25.5 4
 31  Hrbáček, Miroslav     1952 Město Albrechtice 4.5    46.0    36.0   28.0 4
 32  Dvořák, Vladimír      2052 Prostějov         4.5    45.0    35.0   27.0 4
 33  Balogh, Milan         1789 Mittal Ostrava    4.5    42.5    33.0   25.0 2
 34  Hadámek, Miroslav     1803 Slavoj Bruntál    4.5    39.5    30.0   21.5 4
 35  Vlček, Antonín        1934 Vítkov            4.5    39.0    29.0   21.5 3
 36  Kocmel, Rostislav     1755 Prostějov         4.5    37.0    28.5   20.0 4
 37  Golka, Jiří           1534 Slezan Opava      4.5    35.0    27.0   18.0 4
 38  Depta, Tomáš          1000 Ostrava           4.5    33.5    25.5   18.0 4
 39  Větrovec, Lukáš       1462 Moravský Beroun   4.5    32.5    26.0   18.5 3
 40  Vrba, Zbyněk          1619 Slavoj Bruntál    4      43.0    34.0   22.5 3
 41  Gorba, Tomáš          1749 Prostějov         4      41.5    33.5   23.5 3
 42  Kubíček, Martin       1492 Zábřeh            4      40.5    32.0   21.5 3
 43  Muller, Michal        1816 Zlaté Hory        4      40.5    31.5   23.5 3
 44  Jaššo, Slavomír       1767 Budišov           4      40.5    31.5   20.0 4
 45  Gemsa, Matouš         1742 Dolní Benešov     4      40.5    30.5   17.0 3
 46  Staník, Ivo           1575 Moravský Beroun   4      39.5    31.5   18.5 3
 47  Spurný, Ladislav      1639 Šternberk         4      35.0    28.0   18.0 2
 48  Gemsa, Pavel          1498 Dolní Benešov     4      33.0    24.5   16.0 3
 49  Kropáč, Zdeněk        1748 Zábřeh            3.5    45.5    34.5   19.0 3
 50  Zajíček, Tomáš        1729 Prostějov         3.5    41.0    31.5   19.5 3
 51  Prucek, Ladislav      1962 Přemyslovice      3.5    40.0    30.0   20.0 3
 52  Štefanišin, Jan       1608 Rýmařov           3.5    38.5    28.5   20.0 3
 53  Milián, Milan         1831 Slavoj Bruntál    3.5    37.5    29.0   20.5 2
 54  Plachý, Josef         1655 Kroměříž          3.5    35.0    28.0   14.5 2
 55  Khun, Radoslav        1473 Šternberk         3.5    32.0    23.5   12.5 3
 56  Sehlyanyk, Ivan       1594 Šternberk         3      39.5    29.0   14.5 2
 57  Hudský, Miloš         1730 Zlaté Hory        3      38.5    30.0   14.5 1
 58  Somer, Richard        1725 Vítkov            3      35.0    27.5   15.0 2
 59  Kubiš, Zdeněk         1000 Lichnov           3      33.5    26.0   14.5 2
 60  Jančálek, Jan         1557 Vítkov            3      31.5    24.5   10.0 3
 61  Kubiš, Ondřej         1000 Lichnov           3      30.0    24.0   12.0 3
 62  Pohanka, Milan        1000 Moravský Beroun   3      28.5    23.0   10.0 3
 63  Matonoha, Petr        1250 Slavoj Bruntál    3      26.0    21.0    9.5 2
 64  Zdražil, Jan          1653 DA Olomouc        2.5    37.5    29.0   15.5 2
 65  Pospíšil, Marek       1550 Šternberk         2.5    29.5    23.0    9.0 2
 66  Pavlíček, Antonín     1360 Zlaté Hory        2      32.0    25.5   11.0 2
 67  Gemsová, Tereza       1250 Dolní Benešov     2      29.5    22.5    6.5 1
 68  Chylík, Dalimil       1250 Slavoj Bruntál    1      32.5